Jste alergičtí na určité potraviny? Budete mít nejspíše problém i s určitými materiály šperků

Náušnice z chirurgické oceli se těší stále větší popularitě a vlastně se ani není čemu divit. Čím dál více lidí totiž objevuje příjemné spojení krásného designu a kvalitního materiálu, který vydrží opravdu hodně dlouho. Náušnice z chirurgické oceli vás proto mohou zdobit i několik let, aniž by došlo ke ztrátě barev nebo ztrátě jejich původního kouzla, kterým vás okamžitě učarují.

Náušnice z chirurgické oceli nejsou nudné

Zlé jazyky často tvrdí, že jsou náušnice z tohoto materiálu nudné. Že postrádají nápad i jakýkoli šmrnc a vypadají jedny jako druhé či jim chybí veškerá originalita. Není to pravda. Nabídka náušnic ať už z chirurgické oceli či stříbra je velmi pestrá a neustále se rozšiřuje o nové a nové nápady, které si hledají své příznivce – a mezi ně můžete patřit i vy!

Náušnice, které mají mnoho výhod

Měli byste vědět, že náušnice, které jsou vyrobené z chirurgické oceli, jsou nejen krásné a lákavé na pohled, ale skrývají v sobě ještě několik dalších výhod – a ty by byla škoda nezmínit. Jednou z těch hlavních je určitě výdrž materiálu. Chirurgická ocel je kvalitní a hodně toho vydrží. Jedná se o pevný materiál, který se neláme ani neohýbá, takže zde není tak vysoké riziko možného poškození. Dalším plusem k dobru je barevná stálost, která vám zaručí, že Váš šperk bude mít jednu a tutéž barvu klidně i za deset let. A to je vlastnost, která je k nezaplacení, zvláště přihlédneme-li k černání stříbra..

Mohou je nosit i alergici

Náušnice z chirurgické oceli mají ještě jednu vlastnost, díky které jsou rázem o něco výjimečnější a přitažlivější: jsou hypoalergenní, takže tím pádem vhodné i pro alergiky. Neuvolňují se z nich žádné niklové soli ani jiné škodliviny, proto nedochází ke vzniku nepříjemných alergických reakcí, které dokážou pěkně otrávit život.

Stále váháte, jaký materiál zvolit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *